Grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis

 

Dauguma grandinių su tuščiavidurėmis ašelėmis sukonstruotos pagal standarto ISO 606 išmatavimus. Grandinių su tuščiavidurėmis ašelėmis asortimentas, pagal klientų poreikius, pritaikytas įvairių grandinių tipams.

Pramonės šakos ir taikymo sritys:

  • Konvejerių technologija;
  • Maisto pramonė;
  • Kepyklų pramonė;
  • Skiedrų šalinimo konvejerių technologija;
  • Laidų technologija ir daug kitų.

Ritininės grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis

Ritininės grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis turi panašios konstrukcijos grandis kaip ir DIN ISO ritininės grandinės; kadangi jos sudarytos iš ašelės, įvorės ir nedidelio ritinėlio, dauguma ritininių grandinių su tuščiavidurėmis ašelėmis tinka toms pačioms žvaigždutėms kaip ir įprastos ritininės DIN grandinės.

Įvorinės grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis

Yra tam tikra techninė priežastis, dėl kurios maži ritinėliai neįrengti grandinėse su tuščiavidurėmis ašelėmis. Ši konstrukcijos modifikacija leidžia padidinti tuščiavidurių kaiščių diametrą. Todėl gali būti sumontuotos storesnės ašys. Šie pakeitimai dažnai daromi silpnesnės stabdymo jėgos ir žvaigždutės dėvėjimosi sąskaita.


Ritininės grandinės be įvorių su tuščiavidurėmis ašelėmis

Ritininės grandinės be įvorių su tuščiavidurėmis ašelėmis sukonstruotos tokiu principu: grandinės guoliai patalpinti tarp ašelės ir išorinės plokštelės, dėl ko gaunama labai maža guolio zona. Tai suteikia atsparumą nutrūkimui ir didesnį vidinį ašelės diametrą.


Mes siūlome grandines su tuščiavidurėmis ašelėmis, atitinkančias  ISO606  Britiškus (BS) ir Amerikietiškus (ANSI) standartus: 10BHB, 12BHB, 16BHBF1, 60HB, HB38,1, HB38,1F1, HB50,8, HB63, 08BHP, 40HP, 50HP, 60HP, 60HPF, 80HPF, 08BPF1, 10BHPF1, 10BHPF2, 12BHPF1, 16BHPF1, 50HPF1, 60HPF2, 60HPF3 and etc.

Klausti/teirautis

Skambinti Rašyti