Korozijai atsparios ir aptarnavimo nereikalaujančios grandinės

Šios ritininės grandinės dengiamos visomis bendrosiomis dangomis, tokiomis kaip - nerūdijantis plienas, cinkas arba nikelis, kurie yra tinkami daugeliui ritininių grandinių. Korozijai atsparios grandinės standartiškai yra apdorojamos žemo klampumo tepalu, kuris ne tik atlieka pirminį sutepimą, bet ir pagerina nutekėjimą, bei palengvina ritininių grandinių valymą.

Pramonės šakos ir taikymo sritys:

  • Maisto ir gėrimų pramonė;
  • Pakavimo pramonė;
  • Valymo ir plovimo technologija;
  • Konvejerių technologija;
  • Tekstilės mašinos ir siuvimo pramonė;
  • Elektronikos pramonė;
  • Bendroji inžinerija ir gamyklų statyba bei daug kitų;

Nerūdijančio plieno grandinės (CF)

Nerūdijančio plieno grandinės daugiausiai naudojamos maisto ir gėrimų pramonėje arba tose taikymo srityse, kur grandinės turi būti reguliariai valomos. Dėl medžiagų naudojamų grandinių gamyboje, grandinės gali būti naudojamos rūgštinėje arba šarminėje aplinkoje. Leidžiama nerūdijančio plieno grandinių tempimo apkrova yra maždaug trečdalis leidžiamos apkrovos, lyginant su standartinėmis ELITE grandinėmis.


Cinkuotos grandinės (ZP)

Pirmiausia cinkuotos grandinės naudojamos lauke, kur nėra apsaugos nuo nepalankių lauko sąlygų. Cinkas grandines nuo rūdijimo apsaugo dvejais skirtingais būdais. Pirmiausiai cinkas ant grandinės komponentų sukuria vientisą sluoksnį, apsaugantį grandinės plokšteles nuo tiesioginio kontakto su vandeniu, druska ir deguonimi; antra - cinkas veikia kaip „tirpusis anodas“ grandinės sugadinimo atveju ir apsaugo svarbius nešančius komponentus nuo korozijos.


Nikeliuotos grandinės (NP)

Nikeliuotos grandinės dažniausiai naudojamos maisto ir pakavimo pramonėje; nikeliui būdingos savybės leidžia šio metalo dangą naudoti įvairiose srityse. Jos atsparios ne tik vandens ir oro, bet ir įvairių rūgščių ir šarmų poveikiui.


Aptarnavimo nereikalaujančios grandinės

Aptarnavimo nereikalaujančių grandinių tarnavimo laikas yra ilgesnis, jos atsparesnės dėvėjimuisi. Aglomerato medžiagos, naudojamos jų gamyboje, buvo modernizuotos ir patobulintos, kad naujos juodos dangos ritininės grandinės būtų žymiai atsparesnės dėvėjimuisi, netepant jų papildomai.


Mes siūlome korozijai atsparias ir aptarnavimo nereikalaujančias grandines atitinkančias ISO606 Britiškuosius (BS) ir  Amerikietiškuosius (ANSI) standartus: 04B, 05B, 06B, 08B, 10B, 12B, 16B, 20B, 24B, 28B, 25SS, 35SS, 40SS, 50SS, 60SS, GL08B, GL10B, GL12B, GL16B, GL20B, GL24B, GL28B, GL32B, 40ZP, 50ZP, 60ZP, 80ZP, 100ZP, 120ZP, NP, EVP and ect. 

Klausti/teirautis

Skambinti Rašyti