CNC frezavimas

Naudodami modernias CNC frezavimo stakles su vakuuminio pritraukimo stalu pagal grafinėje kompiuterinėje programoje nustatytą kontūrą ar grafiką galime tiksliai greitai ir kokybiškai pagaminti įvairios paskirties bei sudėtingumo detales iš įvairių reklaminių, konstrukcinių ir inžinerinių plastikų, kaip PMMA, PC, PE, PP, PA6, POM, PET, PTFE, PVC ir kt., Taip pat naudojame specialius įrankius, bei pjovimo peilius, kuriais pagaminame  pakankamai tikslių matmenų (+/- 0,5 mm) poliuretano, gumos bei paranito (sandarinimo lakštų) gaminius (ypač tai akcentuojama gaminant įvairių matmenų tarpines).

Inžinierinių techninių detalių gamybai naudojame tik aukštos kokybės sertifikuotų gamintojų plastikus: plastikai yra termiškai apdoroti, kas įgalina užtikrinti gaminių matmenų stabilumą.

Frezavimo tikslumą užtikriname naudodami modernias programines 3-jų ašių CNC frezavimo stakles su vakuuminio pritraukimo ir įvairių matmenų darbiniais stalais, kurių didžiausias 2100x4200 mm . Didelių gabaritų stalai leidžia frezavimui panaudoti didelių matmenų lakštus iš kurių galima išfrezuoti didelių matmenų detales, kreipiančiąsias arba didelį kiekį mažesnių detalių vienu darbo ciklu. Frezavimo metu išgaunamas glotnus, švarus, tolygus detalės tiek išorinis, tiek ertmių ar kiaurymių paviršius. Frezuojant tikslių matmenų detales, gali būti užtikrinamas +/- 0,05 mm tikslumas, tačiau tikslumas labai priklauso nuo frezuojamo plastiko ar kitos medžiagos rūšies. Kad užtikrinti frezuojamos medžiagos kuo didesnį tikslumą, prieš frezavimą detalių gamybai naudojamos medžiagos yra išlaikomos frezavimo patalpose kambario temperatūroje ne mažiau kaip 24 val. iki frezavimo pradžios.

Skambinti Rašyti