Klijai plastikams

Pavadinimas Nuotrauka Aprašymas
Klijai UV 106

UV spinduliais aktyvuojami klijai. Sukurti klijuoti lanksčius ir standžius plastikus, idealiai tinka ten, kur reikalingas lankstus sujungimas.

Taip pat klijuoja stiklą, metalą ir daugybę plastiko rūšių: PMMA, PC, PVC, PET. Klijai yra skaidrūs (permatomi), po sukietinimo skirti naudoti iki 135 °C temperatūroje. Sanklijos stiprumas ir gylis priklauso nuo UV kietinimo režimo.

Klijai 4SC

Klijai specialiai sukurti tarpusavyje suklijuoti PMMA, tačiau gerai klijuoja ir kitus termoplastikus. Geriausiai tinka tos pačios rūšies plastikams suklijuoti tarpusavyje. Netinka cross-linked PMMA klijavimui.

Klijai ypač lakūs (vandens skystumo), juos patogu ant klijuojamo paviršiaus užnešti medicininiu švirkštu pro adatą. PMMA suklijuoja per 2-3 minutes, tačiau 80 % sanklijos stiprumas pasiekiamas per 72 valandas.

Klijai 42

Dvikomponenčiai, skaidrūs klijai sukurti klijuoti liejimo ir ekstruzijos būdu pagamintą PMMA su PE, PC ir kitais plastikais.
Kambario temperatūroje paviršius suklijuoja per 15 minučių, tačiau pakankamas sanklijos stiprumas suklijuotų detalių transportavimui pasiekiamas per 4 valandas po suklijavimo. Tolesnį suklijuotų plastikų mechaninį apdirbimą rekomenduojama atlikti praėjus 24 valandoms po paviršių sujungimo.

Klijų užnešimui ant klijuojamo paviršiaus reikalingas specialus pistoletas.

Klijai 16

Specialiai organiniam stiklui (PMMA) klijuoti sukurti klijai. Pasižymi ypač dideliu sanklijos stiprumu, greitai kietėja ir yra bespalviai. Sukietėjusių klijų savybės panašios į PMMA savybes. Taip pat tinka klijuoti ABS, PVC, PC ir kitus plastikus bei porėtus paviršius.

Klijuojami paviršiai turi būti švarūs ir sausi. Klijais sutepti klijuojamus paviršius ir stipriai suspausti tarpusavyje ir kambario temperatūroje palaikyti 5-6 minutes.

Klijai SG300-05

Dvikomponenčiai, santykiu 10:1 su aktyvatoriumi maišomi klijai, skirti tarpusavyje suklijuoti vienodas ir skirtingas medžiagas. Gerai klijuoja plastikus, kompozitines medžiagas ir metalą. Klijuojant metalą nereikalingas geras paviršių paruošimas.
Kambario temperatūroje klijai sukietėja per 2-3 minutes, o 80 % viso stiprumo sanklija įgauna vos per 2-4 valandas.

 

Skambinti Rašyti