Transporterių juostos duonos ir konditerijos pramonei

Siūlome platų transporterių  juostų asortimentą duonos ir konditerijos pramonei. Šių juostų pagrindą sudaro kordas - audinys, vienas ar keli jo sluoksniai, padengti polivinilchloridu (PVC) arba poliuretanu (PU). Juostų gamyboje panaudotos technologiškai pažangiausios medžiagos suteikia joms tvirtumą, atsparumą smūgiams ir trūkimams. Gaminamos baltos, žalios ir mėlynos spalvos.

Siūlome juostas pagal seriją:

Juostos Clina: atitinka griežčiausius tarptautinius standartus (turi maistinį sertifikatą FDA). Atsparios gyvulinės ir augalinės kilmės riebalams ir aliejams. Paviršius gali būti iš PVC ir PU. Antistatinis paviršius. Darbinė temperatūra -15 °C iki 90 ºC. Storis nuo 0,8 iki 5,2 mm.

Juostos Novak: savybės tokios pat kaip ir CLINA juostoms. Visos juostos mėlynos spalvos. Paviršius iš PVC ir PU. Darbinė temperatūra -15 ºC iki +90 ºC. Storis nuo 1,25 iki 3,1 mm.

Juostos Aster: atsparios augalinės kilmės riebalams ir aliejams. Paviršius iš PVC grublėtas. Antistatinės. Turi maistinį sertifikatą FDA. Darbinė temperatūra -15 ºC iki +80 ºC. Storis nuo 3,2 iki 13,80 mm.

Juostos TUBUL: juostos be sujungimo. Jos neturi siūlės ir neturi sujungimo vietos. Puikiai tinka pernešti duonos ir pyragų tešlai. Juostos padarytos iš 100 % vilnos, prie jų nelimpa gaminiai. Storis: 3 ir 6 mm.

Juostos POLER: šios juostos gali būti naudojamos kaip alternatyva PU juostoms. Atsparios augalinės kilmės riebalams ir aliejams. Jos skirtos biskvitų ištraukimui iš krosnies ir kočiojimui. Atsparios įpjovimams. Lengvai valomos ir atsparios nusidėvėjimui, trinčiai. Gali dirbti aukštoje temperatūroje. Darbinė temperatūra -20 ºC iki +100 ºC. Trumpalaikė darbinė temperatūra iki +120 ºC. Storis nuo 0,3 iki 2,1 mm.

Juostos pagal paskirtį:

Juostos duonos formavimui Juostos parenkamos pagal juostos vietą, funkciją ir pernešamos tešlos rūšį. Clina 05UF / 05UFMT
Juostos CROISSANT (ragelių mašinai) gamybai Juostos kurios dirba esant mažam veleno diametrui ir pasižymi dideliu atsparumu augaliniam aliejui ir riebalams. Clina 05UF/05UFMT Clina 07UF/07UFMT Clina 10FF
Transporterinės juostos pjaustymo mašinai Poliuretaninės ir medvilninės / poliesterio juostos skirtos preciziškam įvairių tešlos gaminių pernešimui.

Clina 05UF/05UFMT Clina 07UF/07UFMT Clina 10FF/16FF

Clina 11DF/12AF

Raštuotos juostos Dougnut (spurgų) gamybai Maksimalus išilginis lankstumas dirbant su peilio ašmenimis. Atspari augaliniams ir gyvulinės kilmės aliejams ir riebalams. Naudojama biskvitų ir kepinių glaistymui ir apipurškimui. Šaldymo tuneliuose. CLINA 06 K1F
Juostos bandelių pakėlimui / nuleidimui Baltos juostos su reljefiniu paviršiumi, ant kurio bandelės dedamos pjaustymui. Naudojama pakėlimui / nuleidimui kai produktai yra pakuojami urmu. ASTER 10GF
Juostos pašovimui į krosnį* Šios juostos yra santykinai atsparios karščiui ir užtikrina gerą pastovų produkto transportavimą. 

Clina 10FF, Clina 12FF, Poler 08EF, Clina 16 FF


*Šias juostas vežame tik pagal specialius užsakymus.

Skambinti Rašyti