Naujiena! Įrankių nuožulnų nuėmimui rinkiniai

Naujiena! Įrankių nuožulnų nuėmimui rinkiniai

Puiki dovana tiek profesionalui, tiek namuose mėgstančiam meistrauti meitrui.

Šie įrankių komplektai naudojami plastiko ir metalo galutiniam apdirbimui, nuožulnų (užvartų) šalinimui. Galima naudoti: plienui, nerūdijančiam plienui, aliuminiui, variui, žalvariui, geležiai, grūdintam plienui, plastikui ir kt.

Shaviv Electrician kit - septynių dalių įrankių komplektas elektrikui

Šis įrankių komplektas specialiai skirtas plastiko ir metalo gaminių nuožulų nuėmimui atliekant smulkius, su elektra susijusius darbus. Septynių dalių būtiniausių įrankių rinkinys skirtas preciziškam nuožulų nuėmimui metaliniams ir plastikiniams paviršiams. Rankena yra itin lengva, patogi, neslysta rankoje. Peiliukai įsistato į teleskopinę prailginamą rankeną, todėl tai itin palengvina darbą ten, kur priėjimas prie kraštinių yra sudėtingesnis.

Šis komplektas skirtas plastiko ir metalo galutiniam apdirbimui, nelygių kraštinių bei nuožulų nuėmimui. Puikiai tinka skylėms, angoms ir briaunoms dailinti.

Shaviv Aluminum kit - šešių dalių įrankių komplektas aliuminiui

Šis įrankių komplektas specialiai skirtas aliuminio gaminių nuožulų nuėmimui atliekant smulkius darbus. Šešių dalių būtiniausių įrankių rinkinys skirtas preciziškam ir tiksliam nuožulų nuėmimui aliuminio gaminiams. Rankena itin tvirta, patogi, neslysta rankoje. Peiliukai įsistato į teleskopinę prailginamą rankeną, todėl tai itin palengvina darbą ten, kur sudėtingas priėjimas kruopščiam darbui.

 

Shaviv Do It Yourself kit - devynių dalių įrankių komplektas medžiui, metalui, plastikui

Šis įrankių komplektas skirtas nuožulų nuėmimui universaliam panaudojimui buityje. Devynių dalių būtiniausių įrankių rinkinys pritaikytas medžio, metalo ir plastiko nuožulų nuėmimui. Rankena itin tvirta, patogi, neslysta rankoje. Peiliukai įsistato į teleskopinę prailginamą rankeną, todėl tai itin palengvina darbą ten, kur sudėtingas priėjimas kruopščiam darbui.

Shaviv Plumber kit - aštuonių dalių įrankių komplektas santechnikui

Šis įrankių komplektas specialiai skirtas plastiko ir metalo gaminių nuožulų nuėmimui atliekant smulkius, su santechnika susijusius darbus. Aštuonių dalių būtiniausių įrankių rinkinys skirtas preciziškam nuožulų nuėmimui metaliniams ir plastikiniams vidaus ir išorės vamzdžių kraštams. Rankena yra itin lengva, patogi, neslysta rankoje. Peiliukai įsistato į teleskopinę prailginamą rankeną, todėl tai itin palengvina darbą ten, kur reikalingi tobulai lygūs kraštai.

Šis komplektas skirtas plastiko ir metalo galutiniam apdirbimui, nelygių kraštinių bei nuožulų nuėmimui. Puikiai tinka plastikiniams ir metaliniams vamzdžiams.

     

 

Skambinti Rašyti