SUPAMAG MAGNETAI

Neodimio magnetai
Neodimis – cheminis elementas, retųjų žemių metalas. Neodimis sujungtas su geležimi ir boru sudaro labai stiprų magnetą – Neodimio magnetą (NdFeB). Neodimio magnetai dar dažnai vadinami “Neos”, „Neo“ arba „Super stipriaisiais“ magnetai.
Magnetai yra padengti trigubu sluoksniu (nikelis – varis – nikelis), kad išvengti korozijos ir užtikrinti optimalias magneto veikimo savybes iki +80 C temp. Standartiškai parduodami magnetai yra N35 klasės. Aukštesnės klasės magnetai – pagal poreikį.

 

Panaudojimas:

  • Mažmeninės – didmeninės prekybos parduotuvėse
  • Reklamos tvirtinime
  • Automobilių pramonėje

Sandėlyje turimos pozicijos:

Prekė Traukos jėga (g)
 
Magnetas 5x3mm N35 apvalus 780
Magnetas 10x4mm N35 apvalus 2082
Magnetas 20x5mm N35 apvalus 5203

 


C-profilio magnetai

C-profilio magnetai – tai magnetiniai profiliai, naudojami dažniausiai naudojami prekių žymėjimui sandėliuose ant metalinių paviršių. Profilis yra lengvai karpomas žirklėmis, bei panaudojamas daug kartų - pakeičiant jo vietą ar tiesiog informaciją.

Matmenys:

Profilio plotis
(mm)
Profilio storis
(mm)
Kortelės plotis
(mm)
Profilio ilgis
(m)
40 3 37 50
50 3 47 50

“Supamag” - lipni magnetinė plėvelė
„Supamag“ magnetinė plėvelė skirta tiek didelio, tiek ir mažo formato vaizdinei reklamai gaminti: įvairaus tipo informaciniams užrašams ant automobilių, šaldytuvų ar kitų metalinių paviršių.
Magnetinė plėvelė yra lanksti, bei lyginant storio atžvilgiu su kitų gamintojų plėvelėmis pasižymi didesne traukos jėga. Gaminama ir baltos spalvos, kuri plačiai naudojama UV spaudai
Reklama arba ženklai naudojami kartu su magnetine plėvele nepažeidžia dažytų bei lakuotų paviršių. Tokią reklamą lengva greitai sumontuoti arba nuimti. Plėvelė gali būti panaudota daug kartų. Transporto priemonių ženklams tinkamiausias 0.75 mm storio magnetinė plėvelė.


Savybės:

  • Aukščiausia kokybė
  • Lipni viena pusė (galima užsakyti ir nelipnią)
  • Tinka UV spaudai (baltos spalvos)
  • Lengvai montuojama

Matmenys:

Plotis
(mm)
Storis bendras storis/
magneto storis (mm)
Rulono ilgis
(m)
Traukos jėga per ilgį
(g/cm2)
620 0.85 (0.75) 30 ≥73
620  1.6 (1.5) 15 ≥87
620 2.1 (2.0) 10 ≥103

 


“Supamag” – lipni magnetinė juosta
Dėl savo lankstumo ir plačių pritaikymo galimybių „supamag“ magnetinė juosta yra naudojama daugelyje pramonės šakų, kas leidžia medžiagas ar daiktus tiesiogiai montuoti ant geležies ar kitų metalinių paviršių.
Magnetinė juosta priklauso termoplastikų grupei. Ji pagaminta iš ferito miltelių ir gumos polimerų. Kadangi magnetinė juosta iš vienos pusės padengta “premium” klasės klijais, todėl ją galima priklijuoti prie sunkiai priklijuojamų paviršių kaip PVC, PP ar kitų plastikų.
Juostos priekis yra padengtas UV netepliu/atspariu paviršiumi, todėl nuimant magnetą, jis nepaliks žymių ant uždėto paviršiaus.


Savybės:

  • Didelė traukos jėga
  • Didelis pločių pasirinkimas
  • Dengtos „premium“ klasės klijais

Matmenys:

Plotis
(mm)
Storis
(mm)
Rulono ilgis
(m)
Traukos jėga per ilgį
(g/cm)
12.7 1 30 90
12.7 1.5 30 90
19 1.5 30 135
25.4 1.5 30 180

Skambinti Rašyti